Wynajem sprzętu konferencyjnego

Oferujemy sprzęt najwyższej jakości
sprzęt do tłumaczenia symultanicznego
Kabina do tłumaczenia symultanicznego

Kompleksowe usługi tłumaczeniowe i techniczne od Słowo w Słowo

Agencja Słowo w Słowo świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe. To oznacza, że poza zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych tłumaczy ustnych zapewniamy również sprzęt do tłumaczenia symultanicznego. Nasz wykwalifikowany zespół techniczny jest do Państwa stałej dyspozycji. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej konfiguracji sprzętowej do Państwa kolejnego wydarzenia z udziałem zagranicznych mówców i słuchaczy.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Linkedin, gdzie relacjonujemy nasze najważniejsze realizacje.

Zapraszamy także do kontaktu w celu uzyskania niezobowiązującej wyceny - z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.

Zaufaj Słowo w Słowo

Dlaczego warto wybrać powierzyć kompleksową realizację tłumaczenia ustnego firmie Słowo w Słowo?
Nasz sprzęt do tłumaczenia symultanicznego pochodzi od renomowanych producentów, co gwarantuje niezawodność, doskonałą jakość dźwięku i komfort użytkowania dla tłumaczy i uczestników.
Nasz zespół tworzą wykwalifikowani technicy z wieloletnim doświadczeniem oraz sprawdzeni i najlepsi na rynku tłumacze ustni. Wspólnie zadbamy o to, by tłumaczenie Państwa konferencji, kongresu lub gali było zrealizowane na najwyższym poziomie.
Spersonalizowane podejście do każdego zlecenia. Doskonale wiemy, że każde wydarzenie jest inne. Każdorazowo dopasowujemy nasze założenia techniczne do unikalnych wymagań naszych klientów, aby dostarczyć im możliwie najlepszą usługę.
Zasięg ogólnokrajowy. Obsługujemy wydarzenia na terenie całej Polski, niezależnie od ich skali. Dzięki temu możemy dostarczyć nasz sprzęt i usługi tam, gdzie aktualnie potrzebują ich nasi klienci.
Konkurencyjne ceny. Nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach, co pozwala naszym klientom osiągnąć doskonały zwrot ze środków zainwestowanych w organizację wydarzenia.
Bezawaryjność. Korzystamy z najlepszego na rynku sprzętu pochodzącego od renomowanych producentów. Nasze zaplecze techniczne gwarantuje płynne i przyjemne w odbiorze tłumaczenie oraz precyzyjny przekład.
Klient w centrum uwagi. Stawiamy na długotrwałą współpracę, dlatego każdy klient jest dla nas ważny. Staramy się zapewnić najwyższą jakość obsługi klienta, służąc wsparciem na każdym etapie współpracy i doradzając w kwestii doboru najbardziej odpowiedniego sprzętu do danego wydarzenia.

Zaawansowany sprzęt do tłumaczenia symultanicznego od Słowo w Słowo

Zaawansowany sprzęt do tłumaczenia symultanicznego to klucz do sukcesu międzynarodowych spotkań, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń. Dlatego Słowo w Słowo to godny zaufania partner w kompleksowej realizacji tłumaczeń ustnych. Oferując kompleksowe rozwiązania, sprawimy, że Państwa wydarzenie stanie się idealną międzynarodową platformą do wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie dowiemy się, jak możemy wspólnie zorganizować Państwa kolejne wydarzenie.

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat