Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne w Słowo w słowo

Profesjonalne tłumaczenia pisemne to gwarancja zadowolenia i satysfakcji. Wysokie kompetencje językowe zdobyte na studiach kierunkowych, kursach branżowych i międzynarodowych szkoleniach to nie wszystko, czego wymaga się od fachowego tłumacza. Specjalistyczna wiedza oraz umiejętności językowe a nierzadko także interpersonalne są konieczne, by móc wykonywać tłumaczenia prac naukowych lub sprawozdań finansowych. Rzetelny i skrupulatny tłumacz każde zlecenie realizuje z zaangażowaniem, ponieważ nie tylko przekłada tekst na język obcy, ale również to również w oparciu o kontekst kulturowy niezbędny do j najlepszego oddania intencji autora.

Tłumaczenia pisemne to jeden z głównych filarów działalności Słowo w słowo. Naszym klientom oferujemy także porady językowe. Gwarantujemy nienaganną realizację zamówienia, ale jej koszt zależy od takich czynników, jak poziom specjalizacji tekstu, czas na wykonanie usługi, nietypowy format tłumaczenia dokumentów, etc. Tłumaczenia tekstów specjalistycznych np. prac naukowych mogą wiązać się z nieco dłuższym czasem oczekiwania, ale każde tłumaczenie trafia do klienta we wspólnie określonym terminie. Niezależnie od rodzaju tłumaczenia do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by móc zagwarantować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce o nas oraz na profilu LinkedIn:
https://slowowslowo.pl/o-nas/
https://www.linkedin.com/in/maciej-gwozdz/

Profesjonalny przekład i indywidualna wycena tłumaczenia

Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizowanych usług. Od kompleksowej wyceny usługi, po profesjonalnie wykonane tłumaczenia pisemne. Cenimy prywatność oraz bezpieczeństwo naszych klientów, więc wszystkie przesyłane do nas pliki traktujemy jako poufne. Dokładamy wszelkich starań, by gotowe tłumaczenie, które trafi do Państwa, było jak najdokładniejszym odzwierciedleniem treści tekstu źródłowego, dlatego niezależnie od specyfiki danego tekstu nasi klienci mogą być spokojni o to, że za naszym pośrednictwem przekażą wszystko, na czym im zależy.

Dzięki obszernej wiedzy specjalistycznej i językowej mamy możliwość oferowania tłumaczenia najbardziej wymagających tekstów prawniczych, biznesowych, literackich, czy technicznych. Dodatkowo wykonujemy tłumaczenia umów. Cena danego tłumaczenia np. umów jest ustalana indywidualnie na podstawie takich kryteriów jak stopień specjalizacji tekstu, czas realizacji usługi, nietypowy format tłumaczenia dokumentów, etc. Współpracujemy z kompetentnymi specjalistami z całej Polski, którzy wyróżniają się zaangażowaniem oraz szerokim zakresem umiejętności. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Słowo w słowo.