Tłumaczenia pisemne

Profesjonalne tłumaczenia pisemne
Tłumacz wykonujący tłumaczenie pisemne
Tłumaczenie pisemne z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania CAT

Tłumaczenia pisemne w Słowo w słowo

Profesjonalne tłumaczenia pisemne to gwarancja zadowolenia i satysfakcji. Wysokie kompetencje językowe zdobyte na studiach kierunkowych, kursach branżowych i międzynarodowych szkoleniach to nie wszystko, czego wymaga się od fachowego tłumacza. Specjalistyczna wiedza oraz umiejętności językowe są konieczne z punktu widzenia tłumaczenia prac naukowych lub sprawozdań finansowych. Rzetelny i skrupulatny tłumacz każde zlecenie realizuje z zaangażowaniem. To dlatego, że nie tylko przekłada tekst na język obcy, ale również osadza go w kontekście kulturowym adresata.

Tłumaczenie pisemne - gwarancja jakości

Tłumaczenia pisemne to jeden z głównych filarów działalności Słowo w Słowo. Naszym klientom oferujemy także porady językowe. Gwarantujemy nienaganną realizację zamówienia, ale jej koszt zależy od takich czynników, jak poziom specjalizacji tekstu, czas na wykonanie usługi, nietypowy format tłumaczenia dokumentów, etc. Tłumaczenia tekstów specjalistycznych mogą wiązać się z nieco dłuższym czasem oczekiwania. Niemniej jednak każde tłumaczenie trafia do klienta we wspólnie określonym terminie. Niezależnie od rodzaju tłumaczenia do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by móc zagwarantować naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Nasz profil LinkedIn

Profesjonalny przekład i indywidualna wycena tłumaczenia

Pozostajemy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizowanych usług. Od kompleksowej wyceny usługi, po profesjonalnie wykonane tłumaczenia pisemne. Cenimy prywatność oraz bezpieczeństwo naszych klientów, więc wszystkie przesyłane do nas pliki traktujemy jako poufne. Dokładamy wszelkich starań, by gotowe tłumaczenie, które trafi do Państwa, było jak najdokładniejszym odzwierciedleniem treści tekstu źródłowego. Dlatego niezależnie od specyfiki danego tekstu nasi klienci mogą być spokojni o to, że za naszym pośrednictwem przekażą wszystko, na czym im zależy.

Tłumaczenia pisemne w Słowo w Słowo - jakość w cenie

Dzięki obszernej wiedzy specjalistycznej i językowej mamy możliwość tłumaczenia najbardziej wymagających tekstów prawniczych, biznesowych, literackich, czy technicznych. Dodatkowo wykonujemy tłumaczenia umów. Cena danego tłumaczenia jest ustalana indywidualnie na podstawie wielu kryteriów. Wśród nich wymienić należy stopień specjalizacji tekstu, czas realizacji usługi, nietypowy format tłumaczenia dokumentów, etc. Współpracujemy z kompetentnymi specjalistami z całej Polski, którzy wyróżniają się zaangażowaniem oraz szerokim zakresem umiejętności. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Słowo w Słowo.

W celu uzyskania wyceny zapraszamy do kontaktu.

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat