O nas

Maciej Gwóźdź -Tłumacz ustny oraz pisemny j. angielskiego,
Dni tłumaczeń ustnych
Lat doświadczenia
Zadowolonych klientów

Maciej Gwóźdź - Twój tłumacz ustny we Wrocławiu

Firma SŁOWO W SŁOWO powstała z pasji do języków obcych oraz tłumaczeń. Dlatego kiedy zakładałem ją w 2017 roku byłem już absolwentem filologii angielskiej, którą ukończyłem na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu, oraz absolwentem studiów podyplomowych w prestiżowej Szkole Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu. To właśnie na studiach podyplomowych, które ukończyłem z wynikiem dobrym, doskonaliłem umiejętność tłumaczenia pisemnego i konferencyjnego pod okiem najlepszych tłumaczy działających na polskim rynku.

Stale dążymy do perfekcji

Ponieważ tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne to trudne do nabycia umiejętności, wymagają one wielu lat nauki oraz ciągłego doskonalenia. W ciągu dwóch lat intensywnego kursu nabywałem kompetencje kluczowe z punktu widzenia potrzeb rynku usług tłumaczeniowych. Wśród nich wymienić można niezwykle trudną umiejętność samego tłumaczenia, ale także wymagającą sztukę wystąpień publicznych, opanowania emocji, zarządzania stresem i pracy głosem. Szlifuję je nieustannie, realizując rocznie około 300 godzin różnego rodzaju tłumaczeń ustnych.

Tłumacz Wrocław
Maciej Gwóźdź - tłumacz konferencyjny i pisemny j. angielskiego, właściciel

Od początku istnienia SŁOWO W SŁOWO miało przyjemność obsłużyć wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają nasze usługi.

Dlatego, że stawiamy na spersonalizowane podejście i długotrwałą współpracę, wielu z nich pracuje z nami od lat. Z kolei lojalność naszych klientów to dla nas najwyższy wyraz uznania. Gorąco zachęcam Państwa do zapoznania się z referencjami, które nam wystawili.

Współpracując z naszymi doświadczonymi tłumaczami mogą mieć Państwo pewność, że Państwa komunikat zostanie przekazany w sposób klarowny i precyzyjny. Oferujemy tłumaczenie podczas eventu na żywo, tłumaczenie symultaniczne na konferencji oraz tłumaczenie konferencji - zarówno symultaniczne, jak i konsekutywne.

Potrzebują Państwo profesjonalnych usług tłumaczeniowych na żywo podczas eventu lub konferencji? Nasze biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenie symultaniczne online oraz tłumaczenie na żywo online.

Zainteresowani usługami tłumaczeniowymi klienci często wyszukują hasło „tłumacz Wrocław’, dlatego wychodzimy naprzeciw ich zainteresowaniom. Jeśli wśród interesowanych Państwa zapytań znajduje się „tłumacz Wrocław”, zapraszamy do współpracy. Choć realizujemy tłumaczenia głównie dla partnerów, których siedzibą jest Wrocław, chętnie nawiążemy współpracę także z podmiotami i osobami fizycznymi z całego kraju i świata.

Tłumaczenie symultaniczne realizowane przez parę tłumaczy
Napisz do nas - wycenimy dla Ciebie tłumaczenie symultaniczne

Referencje naszych klientów

We are dellghted to confirm that from May 2021 to Juty 2022 RST SOFTWARE...

RST

Jest nam niezwykle milo potwierdzić, że od maja 2021 roku do lipca 2022 roku...

RST

This is to certify that on the days of September 12, September 21 and...

Translation Street

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat