Kontakt

Maciej Gwóźdź - tłumacz języka angielskiego

ul. Łubinowa 3G/10
52-210 Wrocław

NIP: 9910468271

REGON: 368039480

+48 508 155 888

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce o nas oraz na profilu LinkedIn:
https://slowowslowo.pl/o-nas/
https://www.linkedin.com/in/maciej-gwozdz

info@slowowslowo.pl

Klientów poszukujących dobrej jakości i profesjonalnych tłumaczeń z pewnością zainteresuje współpracą z naszą firmą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu zespołu specjalistów w swojej dziedzinie oraz wykorzystaniu narzędzi CAT oferujemy najlepsze tłumaczenia Wrocław w możliwie jak najprzystępniejszej cenie. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa tłumaczenie ustne, czy tłumaczenie pisemne, gwarantujemy fachową obsługę, szybką realizację oraz rzetelność.

„Niepodważalną zaletą współpracy z firmą SŁOWO W SŁOWO jest nasze indywidualne podejście do klienta” – twierdzi Maciej Gwóźdź, właściciel firmy, tłumacz języka angielskiego. Wiemy, że nasi klienci cenią sobie elastyczność oraz dostępność. Dlatego jesteśmy do ich dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. W sprawach pilnych podejmujemy się także realizacji tłumaczeń w dni świąteczne oraz ustawowo wolne od pracy.

Ponieważ od początku misją naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, trzon naszego zespołu tworzą zgrani profesjonaliści i eksperci w swoich dziedzinach. Za realizację większości zleceń odpowiada zespół złożony ze ściśle dobranych ekspertów. Dlatego powierzając nam tłumaczenie jakiegokolwiek tekstu mogą Państwo liczyć, że za jego jakość zawsze odpowiada ten sam tłumacz.

Jeśli posiadają Państwo tekst, którego tłumaczenie chcieliby nam Państwo zlecić, prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego. Nasz tłumacz języka angielskiego zajmie się jego realizacją.

„Niepodważalną zaletą współpracy z firmą SŁOWO W SŁOWO jest nasze indywidualne podejście do klienta” – twierdzi Maciej Gwóźdź, właściciel firmy, tłumacz języka angielskiego. Wiemy, że nasi klienci cenią sobie elastyczność oraz dostępność. Dlatego jesteśmy do ich dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00. W sprawach pilnych podejmujemy się także realizacji tłumaczeń w dni świąteczne oraz ustawowo wolne od pracy.``

kontakt mailowy i telefoniczny możliwy od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 20:00.