Referencja Translation Street

Niniejszym zaświadczamy, że w dniach 12.09.2022, 21.09.2022 oraz 22.09.2022 pan Maciej Gwóźdź, działając na zlecenie biura Translation Street, realizował tłumaczenie konsekutywne oraz symultaniczne w parze z językiem angielskim dla globalnego podmiotu działającego w sektorze produkcji komponentów dla branży samochodowej.

Tłumaczenie było realizowane w trakcie oficjalnego otwarcia nowych zakładów produkcyjnych, na które przybyli przedstawiciele zarządu spółki, władz lokalnych oraz agencji rządowych.

Zarówno tłumaczenie symultaniczne uroczystej części spotkania i panelu dyskusyjnego, jak i tłumaczenie konsekutywne konferencji prasowej, zostało zrealizowane przez pana Macieja na najwyższym poziomie i było przyjemne w odbiorze, co spotkało się z uznaniem klienta.

Pan Maciej wykazał się także znajomością branży produkcyjnej, dziedziny zrównoważonego rozwoju oraz elektromobilności, o czym świadczył fakt, że swobodnie posługuje się on specjalistyczną terminologią.

Zdecydowanie polecamy pana Macieja do realizacji tłumaczeń symultanicznych oraz konsekutywnych podczas prestiżowych spotkań.

Translation Street

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat