Referencja Ten Square Games

Ten Square Games S.A. jest jednym z największych w Polsce twórców gier mobilnych. Nasze gry są skierowane do rzeszy odbiorców na całym świecie. Jako spółka akcyjna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych utrzymujemy relacje z międzynarodowym gronem inwestorów, a dodatkowo - będąc firmą działającą na globalnym rynku - zatrudniamy specjalistów zarówno z Polski, Jak i zagranicy.

Powyższe względy sprawiły, że w czerwcu 2018 roku nawiązaliśmy współpracę z firmą SŁOWO W SŁOWO, która od tego czasu wykonuje na nasze zlecenie tłumaczenia pisemne w parze z językiem angielskim.

Tłumaczenia obejmują zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne dokumenty, takie jak umowy z pracownikami i partnerami, regulaminy organów spółki, polityki prywatności, wynagrodzeń oraz przetwarzania danych osobowych, sprawozdania finansowe, zasady ładu korporacyjnego, czy raporty bieżące.

Ponieważ dbamy o reputację i wizerunek naszej firmy, cenimy wysoki poziom językowy tłumaczeń oferowanych przez firmę SŁOWO W SŁOWO, jej gotowość do podejmowania się zadań pozornie niemożliwych, a także milą i profesjonalną obsługę.

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę SŁOWO W SŁOWO jako terminowego oraz sprawdzonego dostawcę najwyższej jakości tłumaczeń dla klientów biznesowych.

Grzegorz Gierczyk

Head of Support and Social Media

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat