Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne

W Słowo w słowo cenimy klienta i satysfakcję z wykonanej usługi, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Tłumaczenia specjalistyczne z takich dziedzin jak: ekonomia, prawo, medycyna, finanse, informatyka i wiele innych. Podejmując się tłumaczenia wysoce specjalistycznego tekstu np. przekłady informatyczne tłumacz powinien dysponować wiedzą ekspercką związaną z daną dziedziną oraz wykazać się wysokimi kompetencjami językowymi. Gwarantujemy dostęp do sprawdzonych i profesjonalnych tłumaczy, którzy nie boją się wyzwań i w pełni poświęcają się realizacji powierzonego im zadania.

Zanim przystąpimy do wykonania tłumaczenia dla firm, zapoznajemy się z dokumentacją, wewnętrznymi i przyjętymi standardami tłumaczenia danych fraz oraz możliwie jak najlepiej poznajemy branżę, w której działa, a także przyswajamy niezbędną terminologię; na tym etapie kluczowa jest współpraca tłumacz-klient, ponieważ dążymy do wspólnego celu, jakim jest przedstawienie firmy i zapoznanie z nią jak największej liczby potencjalnych klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego gwarantujemy nienaganną realizację tłumaczenia oraz bezproblemową współpracę na każdym etapie świadczonej usługi. Korzystamy z obszernej bazy materiałów oraz fachowej pomocy specjalistów, dzięki czemu oferujemy usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

Słowo w słowo - profesjonalne tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm, czyli tłumaczenia medyczne i techniczne wymagają chirurgicznej precyzji, by przetłumaczony tekst - instrukcja obsługi czy karta informacyjna pacjenta -  mógł pełnić swoją podstawową rolę. W trakcie realizacji zlecenia Słowo w słowo korzysta z dostępnych źródeł, fachowej wiedzy, konsultuje się ze specjalistami w danej dziedzinie, a nad każdym przekładem pracuje z dbałością o najmniejszy szczegół. Mając na uwadze powagę i wartość wszelkich nadsyłanych do nas dokumentów, działamy zawsze zgodnie z prawem i w trosce o dobro każdego klienta.

Nasze tłumaczenia informatyczne są wykonywane wyłącznie przez ekspertów, którzy korzystając z bogatej wiedzy i doświadczenia zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. Tłumaczenia specjalistyczne nie opierają się wyłącznie na przyswojeniu kluczowej terminologii. Kluczowa jest tu umiejętność zrozumienia tekstu i przełożenia go na właściwy język w sposób zrozumiały, z zachowaniem poprawności zasad gramatyki oraz stylistyki danego języka i zgodnie z intencjami autora. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie się każdego zlecenia na tłumaczenia pisemne oraz ustne. Zapraszamy do współpracy podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń, formalnych spotkań biznesowych lub konferencji na przykład w takich miastach jak Wrocław czy Opole.