O NAS

Maciej Gwóźdź - Tłumacz Wrocław

Maciej Gwóźdź
Tłumacz j. angielskiego,
właściciel

Jestem absolwentem anglistyki na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłem podyplomowe studia tłumaczeniowe w prestiżowej Szkole Tłumaczy i Języków Obcych UAM w Poznaniu, specjalizacja: profesjonalne tłumaczenia ustne. Od roku 2015 zawodowo wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne w kombinacji polski - angielski. Dbając o najwyższą jakość świadczonych przez siebie usług współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi i kompetentnymi tłumaczami.

Od blisko 2010 roku działamy na rynku usług językowych, a od roku 2015 lat realizujemy tłumaczenia ustne i pisemne dla naszych klientów z wielu branż, od budowlanej i motoryzacyjnej, poprzez spożywczą, modową, po informatyczną i farmaceutyczną. Wiemy, jak ważna dla powodzenia w biznesie jest sprawna komunikacja. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by wspierać naszych zleceniodawców w kontaktach z kontrahentami oraz międzynarodową bazą potencjalnych klientów. To dzięki naszemu oddaniu, pasji i wysokim standardom klienci firmy SŁOWO W SŁOWO z powodzeniem rozwijają swoją działalność zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Poza tłumaczeniami dla biznesu realizujemy także usługi na zlecenie instytucji publicznych, uniwersytetów i pracowników naukowych. Realizując tłumaczenia publikacji naukowych dokładamy wszelkich starań, by wspierać proces niezakłóconej wymiany myśli.

Zainteresowani usługami tłumaczeniowymi klienci często wyszukują hasło „tłumacz Wrocław’, dlatego wychodzimy naprzeciw ich zainteresowaniom. Jeśli wśród interesowanych Państwa zapytań znajduje się „tłumacz Wrocław”, zapraszamy do współpracy. Realizujemy tłumaczenia dla partnerów, których siedzibą jest Wrocław, ale także dla podmiotów i osób fizycznych z całego kraju i świata.

- Naszą główną specjalizacją są tłumaczenia realizowane w parze polski-angielski. Rosnąca popularność języka angielskiego sprawia, że tłumaczeń w parze z tym językiem często podejmują się osoby nieposiadającego odpowiedniego warsztatu oraz niezbędnego wykształcenia kierunkowego. Z drugiej strony klientom nieposługującym się na co dzień tym językiem trudno odróżnić prawidłowo zrealizowaną usługę od tłumaczenia słabej jakości - mówi Maciej Gwóźdź, tłumacz Wrocław.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce o nas oraz na profilu LinkedIn:
https://slowowslowo.pl/o-nas/
https://www.linkedin.com/in/maciej-gwozdz/