Referencja RST

Jest nam niezwykle milo potwierdzić, że od maja 2021 roku do lipca 2022 roku firma RST SOFTWARE MASTERS korzystała z usług tłumaczeniowych świadc20nych przez pana Macieja Gwoździa oraz jego firmę SŁOWO W SŁOWO.

W ramach współpracy firma SŁOWO W SŁOWO realizowała tłumaczenia z języka polskiego na angielski i odwrotnie treści marketingowych, wpisów na firmowego bloga o tematyce związanej z programowaniem, a takie umów zawieranych z pracownikami anglojęzycznymi.

Z powierzanych jej zadań firma SŁOWO W SŁOWO wywiązywała się bez zarzutów, punktualnie i z należytą starannością realizując tłumaczenia specjalistycznych tekstów, co pozwala nam stwierdzić, ie tłumaczenia dla branży teleinformatycznej to jedna ze specjalizacji firmy SŁOWO W SŁOWO. Wysoka kultura osobista pana Macieja, otwartość oraz profesjonalne podejście to elementy obsługi, które wysoce ceniliśmy sobie jako klienci jego firmy.

Na podstawie ponad rocznej współpracy możemy zdecydowanie polecić firmę SŁOWO W SŁOWO jako sprawd20nego dostawcę usług tłumaczeniowych.

RST

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat