Referencja Muzeum Współczesne Wrocław

Niniejszym zaświadczamy, że dnia 22 października 2021 roku firma SŁOWO W SŁOWO na zlecenie Muzeum Współczesnego Wrocław realizowała usługę tłumaczenia symultanicznego oraz konsekutywnego w formule hybrydowej (na żywo oraz zdalnie) w parze z językiem angielskim.

Usługa polegała na tłumaczeniu posiedzenia Rady Muzeum, w trakcie którego omawiano aktualny stan instytucji, planowane kierunki rozwoju muzeum, a także przedstawiono sprawozdanie z działalności merytorycznej oraz finansowej Muzeum Współczesnego Wrocław za rok 2020 oraz okres od stycznia 2021 do września 2021 roku.

Z realizacji usługi firma SŁOWO W SŁOWO wywiązała się bez zarzutu, a tłumacze oddelegowani do pracy przez zleceniobiorcę wykazali się wysokim poziomem profesjonalizmu, świetnym warsztatem tłumaczeniowym oraz znajomością specjalistycznej terminologii z zakresu kultury, sztuki współczesnej oraz księgowości.

Z czystym sumieniem polecamy firmę SŁOWO W SŁOWO jako sprawdzonego i rzetelnego dostawcę usług tłumaczeniowych oraz organizatora wydarze1i w formule hybrydowej.

dr Sylwia Świsłocka-Karwot

Dyrektor Muzeum Współczesnego Wrocław

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat