Referencja Kulicki Kancelaria Prawna

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Kulicki specjalizuje się w kontraktach IT, prawie nowych technologii oraz prawie ochrony danych osobowych. $wiadczymy usługi prawne m.in. dla software house'ów, startupów, podmiotów działających w branży e­commerce oraz agencji kreatywnych.

Transgraniczny charakter branży technologicznej oraz fakt, że wielu spośród naszych klientów współpracuje z podmiotami zagranicznymi zadecydowały o tym, że w marcu 2019 roku postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą SŁOWO W SŁOWO, która od tego czasu w parze z językiem angielskim tłumaczy na nasze zlecenie umowy, w tym umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy inwestycyjne, jak również polityki serwisów oraz sklepów internetowych.

Przez cały okres współpracy firma SŁOWO W SŁOWO sumiennie wywiązuje się z powierzanych jej zadań, o czym świadczy terminowość, wysoka jakość tłumaczonych tekstów przy zachowaniu niezbędnej terminologii prawniczej oraz spersonalizowane podejście do klienta, czym zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Jest nam niezwykle milo polecić firmę SŁOWO W SŁOWO jako sprawdzonego dostawcę wysokiej jakości usług tłumaczeniowych.

Łukasz Kulicki

Radca prawny

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat