Referencja Grupa PTWP SA

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. jest wydawcą magazynów specjalistycznych oraz portali branżowych, a także organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w Europie $rodkowej.

Publikowane przez nas treści i organizowane wydarzenia są skierowane do przedstawicieli kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla, liderów opinii, przedstawicieli władz państwowych i samorządowych. Współpracujemy z podmiotami świadczącymi profesjonalne usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

W październiku 2019 roku, nawiązaliśmy wspó/pracę z firmą SŁOWO W SŁOWO, która dotychczas przetłumaczyła na nasze zlecenie ponad 300 stron agend, podsumowań konferencji, umów, regulaminów serwisów internetowych, ofert współpracy oraz korespondencji, włączając w to korespondencję z najwyższymi przedstawicielami Unii Europejskiej.

W trakcie naszej współpracy firma SŁOWO W SŁOWO wielokrotnie podejmowała się realizacji nieszablonowych zleceń, wykazując się elastycznym podejściem i profesjonalizmem, a wykonywane przez nią tłumaczenia odznaczają się najwyższą starannością językową z zachowaniem specjalistycznej terminologii z dziedziny polityki i gospodarki.

Rekomendujemy firmę SŁOWO W SŁOWO jako rzetelnego i sprawdzonego dostawcę tłumaczeń pisemnych specjalizującego się w tłumaczeniach w języku angielskim.

Wojciech Kuśpik

Prezes zarządu

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat