Referencja Funam

W dniach 14·16 stycznia 2020 roku firma FUNAM korzystała z usług pana Macieja Gwoździa podczas szkolenia organizowanego dla partnerów oraz dystrybutorów naszej firmy.

Usługi pana Macieja obejmowały tłumaczenie konsekutywne w parze z językiem angielskim, a tematyką tłumaczonego szkolenia była obsługa oraz serwisowanie stacji pomiarowo -regulacyjnych firmy BAYROL I EMEC oraz innych urządzeń do badania parametrów fizykochemicznych wody i zarządzania basenami publicznymi oraz prywatnymi.

Z realizacji zlecenia pan Maciej wywiązał się bez zarzutu, wykazując się znajomością oraz zrozumieniem dziedziny, która łączy w sobie zagadnienia elektroniki, chemii oraz fizyki. Dodatkowo pan Maciej przyswoił niezbędną fachową terminologię, której znajomość była konieczna dla rzetelnego wykonania powierzonego mu zadania.

Niniejszym zaświadczamy, że pan Maciej jest profesjonalnym i godnym polecenia tłumaczem, o czym dodatkowo świadczy fakt, że nasi zagraniczni goście pochlebnie wyrazili się o jego warsztacie oraz umiejętnościach, przyznając że jego praca usprawniła komunikację pomiędzy uczestnikami szkolenia.

Marcin Zbies

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

SŁOWO W SŁOWO

Wykonujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia ustne i pisemne.

Dane firmy:
SŁOWO W SŁOWO Maciej Gwóźdź
NIP 9910468271
REGON 368039480

© 2023 Słowo w słowo. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat