Usługi

 

Oferujemy:

Tłumaczenia pisemne

Znajomość języka obcego nie gwarantuje umiejętności tłumaczenia. Sztuka ta wymaga także analitycznego myślenia, pracy pod presją czasu, a często również specjalistycznej wiedzy. Dodatkowym atutem dobrego tłumacza pisemnego jest ukończenie profesjonalnych studiów lub kursów kształcących odpowiedni warsztat i umiejętności. Kryteria te mogą wydawać się dosyć wyśrubowane, ale spełniają je wszyscy współpracujący z nami tłumacze.

Oferujemy tłumaczenie tekstów naukowych, tekstów prawniczych oraz umów. Wykonujemy także tłumaczenia techniczne i tłumaczenia literackie.

Tłumaczenia ustne

Nasza specjalność. Gwarantujemy efektywną komunikację między mówcą a słuchaczami podczas każdego typu spotkania, od gali, przez konferencję, po spotkania biznesowe, niezależnie od tematyki i audytorium. Naszą dodatkową zaletą jest fakt, że wszyscy współpracujący z nami tłumacze przeszli profesjonalne szkolenie z wystąpień publicznych, które stanowią nieodzowny element pracy tłumacza ustnego. Wykonujemy tłumaczenia konferencyjne w trybach konsekutywym, liaison oraz symultanicznym i służymy radą co do wyboru najodpowiedniejszego trybu dla danego wydarzenia. Jeśli Klient nie dysponuje własnym sprzętem, zapewniamy kabinę, zestawy słuchawkowe oraz nagłośnienie do tłumaczenia symultanicznego.

Weryfikacja poziomu znajomości języka obcego

Wspieramy rekruterów w procesie weryfikacji kompetencji językowych kandydatów. Oceniamy komunikatywność, poziom zaawansowania, znajomość słownictwa specyficznego dla danej branży oraz rozumienie komunikatów pisemnych i ustnych.

Szkolenia z wystąpień publicznych

Co łączy byłych prezydentów Stanów Zjednoczonych, Baracka Obamę i Johna F. Kennedy’ego, oraz Steve’a Jobsa, współzałożyciela firmy Apple? Wszyscy trzej są przykładami świetnych mówców, którzy swoimi wystąpieniami porywali tłumy. Na co dzień korzystamy z umiejętności świadomego kształtowania wizerunku i oferujemy Państwu naszą pomoc w doskonaleniu warsztatu wystąpień publicznych.

Tłumaczenia specjalistyczne

W „Słowo w słowo” cenimy klienta i satysfakcję z wykonanej usługi, dlatego w każde zlecenie angażujemy się w 100%. Zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi w zakresie dziedzin: ekonomia, prawo, medycyna, finanse i wiele innych

Kursy językowe

Prowadzimy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Dopasowując program nauczania do potrzeb klienta oferujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne. Nasi lektorzy maja wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.